Dezamet S.A. na PRO DEFENSE

data: 2016-06-06

W dniach 2 – 5 czerwca 2016r. Zakłady Metalowe "Dezamet" S.A. w ramach wspólnego stoiska z PGZ S.A., uczestniczyły w Targach Proobronnych Pro Defense.

Pro Defense to wydarzenie łączące Targi Proobronne i Kongres Organizacji Proobronnych z Polski i innych krajów członkowskich NATO. Jest to impreza skierowana do każdego obywatela, któremu bliskie jest pojęcie patriotyzmu, ze szczególnym uwzględnieniem członków organizacji proobronnych i paramilitarnych, uczniów klas mundurowych i studentów kierunków wojskowych, miłośników militariów, a także survivalu i outdooru.

Dezamet w ramach wystawy zaprezentował m.in amunicję 40mm wraz z granatnikami GPBO-40 i GSBO-40, oraz wspólnie z Nammo zaprezentował rodzinę granatników bezodrzutowych M72 jako propozycję nowoczesnego uzbrojenia dla Wojska Polskiego.

Zapraszamy do zapoznania się z poniższym materiałem.

www.defence24.pl-granatnik z dezametu proponowany dla obrony terytorialnej

Nasza Armia - 11.06.2016

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.