Dezamet S.A. na MSPO 2016

data: 2016-09-12

W dniach 6-9 września 2016 Zakłady Metalowe Dezamet S.A.  po raz kolejny uczestniczyły w kieleckim Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego. MSPO z roku na rok odnotowuje coraz większą frekwencję, przyciągając do Kielc kilkanaście tysięcy gości z całego świata. Stoisko Dezametu, zorganizowane w tym roku w ramach wspólnego stoiska z PGZ S.A., odwiedziły liczne delegacje, w tym przedstawiciele ambasad, ministerstw obrony, wyższych sztabów armii zarówno z Polski, jak i zagranicy. Targi były bardzo dobrą okazją do prezentacji naszych wyrobów, spotkań oraz dyskusji.

W ostatnim dniu targów do Kielc przyjechał Prezydent Andrzej Duda. Harmonogram wizyty zakładał między innymi obecność Pana Prezydenta w pawilonie Polskiej Grupy Zbrojeniowej.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.