Spotkanie z Dowódcą WOT

data: 2017-02-10

9 lutego br. przedstawiciele Zakładów Metalowych Dezamet S.A. uczestniczyli w spotkaniu zorganizowanym w siedzibie PCO z Ministrem Obrony Narodowej Antonim Macierewiczem oraz Dowódcą Wojsk Obrony Terytorialnej gen. bryg. Wiesławem Kukułą.

Zakłady Metalowe Dezamet S.A. zaprezentowały m.in. granatnik NLAW (M72), granaty ręczne oraz nasadkowe, a także granatniki jednostrzałowe samodzielne i podwieszane wraz z dedykowaną do nich amunicja kalibru 40 mm x 46.

Spotkanie miało na celu przybliżyć uczestnikom charakterystykę, podstawowe zalety i możliwości produkcyjne oferowanych wyrobów. Generał został powiadomiony, że Dezamet jest w stanie dostarczyć jeszcze w tym roku pierwsze sztuki granatników na potrzeby WOT.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.