DEZAMET S.A. NA MSPO 2017

data: 2017-09-11

W dniach 5-8 września 2017 Zakłady Metalowe Dezamet S.A. po raz kolejny uczestniczyły w kieleckim Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego. MSPO z roku na rok odnotowuje coraz większą frekwencję, przyciągając do Kielc gości z całego świata. Stoisko Dezametu, zorganizowane  w ramach wspólnego stoiska z PGZ S.A., odwiedziły liczne delegacje, w tym przedstawiciele ambasad, ministerstw obrony, wyższych sztabów armii zarówno z Polski, jak i zagranicy.

Targi były bardzo dobrą okazją do prezentacji naszych wyrobów, spotkań oraz dyskusji. Wśród przedstawionych przez Dezamet produktów znalazła się między innymi amunicja moździerzowa 60mm, 98mm, 120 mm, amunicja 155mm do armatohaubicy Krab, System Broni i Amunicji Obezwładniającej SBAO-40.

Tegoroczna edycja była wyjątkowa dla Zakładów Metalowych Dezamet S.A. Nasz zakład uczestniczył we wszystkich 25 edycjach MSPO. Wyróżnienie otrzymane od Zarządu Targów Kielce  w imieniu Zakładów Metalowych odebrał Prezes Zarządu, Dyrektor Generalny Pan Grzegorz Niedzielski.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.