Dezamet laureatem konkursu „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza”

zxc
data: 2017-12-01

30 listopada po raz szesnasty odbyła się uroczysta Gala Konkursu "Podkarpacka Nagroda Gospodarcza”. Wydarzenie jest to świetną okazją do pokazania wciąż poszerzającego się wachlarza unikatowych produktów oraz nowoczesnych usług firm z regionu, które dynamicznie rozwijają się, wychodząc na rynek ogólnopolski i zagraniczny. Gala wieńcząca konkurs jest co roku jednym z najważniejszych wydarzeń gospodarczych regionu. Podkarpacka Nagroda Gospodarcza przyznawana jest w kilku kategoriach. Kapituła konkursu w której skład wchodzą m.in. Ewa Leniart - Wojewoda Podkarpacki, Władysław Ortyl - Marszałek Województwa Podkarpackiego, Jerzy Cypryś - Przewodniczący Sejmiku Województwa Podkarpackiego w tym roku przyznała Zakładom Metalowym Dezamet S.A. nagrody w  dwóch kategoriach:

- Innowacje

- Najlepszy produkt za zapalnik do 25x137 mm amunicji lotniczej.

Wyjątkowym momentem całej Ceremonii, nie tylko dla obecnych pracowników Dezamet, ale dla całej publiczności i kapituły nagradzającej była chwila kiedy podczas wręczania statuetek Prezes Dezametu – p. Grzegorz Niedzielski zabrał głos, aby nagrodami podzielić się z reprezentantami swojej załogi – p. Grzegorzem Jączkiem i p. Aleksandrą Pawlik. Prezes podkreślił publicznie, że chwile uznania należy dzielić z pracownikami, bo to ich efekty pracy są nagradzane, a firmę tworzą ludzie, którzy są największym potencjałem  i wartością dla każdej firmy. Te pełne emocji chwile zostały uwiecznione na fotografiach poniżej.

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.