Dezamet S.A. z zezwoleniem strefowym na działalność w TSSE

zxc
data: 2018-07-09

W dniu 4 lipca 2018 roku Spółka otrzymała zezwolenie strefowe na działalność w Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej EURO-PARK WISŁOSAN.

W związku z planowanymi w najbliższym okresie znacznymi kilkudziesięcio-milionowymi inwestycjami w majątek trwały (w maszyny i urządzenia oraz gruntowną modernizację obiektów produkcyjnych) Zakłady Metalowe „DEZAMET” S.A. otrzymały nowe zezwolenie na działalność w Tarnobrzeskiej Specjalnej  Strefie Ekonomicznej EURO-PARK WISŁOSAN.

Realizacja inwestycji przez Spółkę pozwoli na uzyskanie pomocy publicznej w postaci ulgi w podatku dochodowym z tytułu realizacji nowych inwestycji, która  wyniesie 50% nakładów inwestycyjnych poniesionych po uzyskaniu zezwolenia na działalność w strefie.

Planowane przedsięwzięcie inwestycyjne przyczyni się do utworzenia nowych miejsc pracy oraz zwiększenia stopnia wykorzystania istniejącego na terenie strefy majątku, rezerw mediów i infrastruktury.

Na zdjęciu od lewej: Leszek Pabian- Członek Zarządu, Dyrektor ds. Technicznych; Grzegorz Niedzielski - Prezes Zarządu, Dyrektor Generalny; Adam Kuśnierz - Dyrektor Oddziału ARP S.A. w Tarnobrzegu; Urszula Krakowska - Członek Zarządu, Dyrektor ds. Finansowych, Główny Księgowy

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.