XX Biegi Uliczne ze wsparciem Dezametu

data: 2019-06-10

W dniu 1 czerwca 2019 odbyły się XX Biegi Uliczne organizowane przez Nowodębskie Towarzystwo Społeczno Kulturalne. Rozegrano 12 biegów na dystansie 400 m, 800 m, 1200 m i 1600 m. Nowością przygotowaną przez NTSK był organizowany po raz pierwszy Bieg Przedszkolaka. Frekwencja przerosła najśmielsze oczekiwania. Rozegrano oddzielnie bieg dla dziewcząt i chłopców na dystansie 200 m. Najmłodszym zawodnikom towarzyszyli rodzice, którzy dodawali otuchy swoim pociechom. Dla wielu z nich był to pierwszy start na tak masowej imprezie. Każdy z najmłodszych zawodników na mecie otrzymywał pamiątkowy medal. Zwycięzcy poszczególnych biegów otrzymali pamiątkowe puchary i nagrody, które były wręczane m.in. przez przedstawiciela naszej firmy.

Zakłady Metalowe DEZAMET S.A. w ramach obchodów 80-lecia istnienia ufundowały dla startujących koszulki, w których stratowali uczestnicy biegu. 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.