DEZAMET S. A. NA MSPO

data: 2019-08-30

W dniach 3-6 września br., odbędzie się XXVII Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Kielcach. W trakcie kilku dni można będzie zobaczyć prezentację największych dokonań przemysłu zbrojeniowego z całego świata. Targi zbrojeniowe, to nie tylko pokazy nowości branżowych, ale również liczne wykłady i spotkania biznesowe.

 

W ramach ekspozycji Polskiej Grupy Zbrojeniowej, DEZAMET S. A. zaprezentujemy między innymi amunicję artyleryjską 155mm, amunicję moździerzową 120 mm oraz wiele innych wyrobów.

 

Stoisko Dezamet  S.A. znajdą Państwo w Hali C, w ramach wspólnej wystawy PGZ S.A.

 

MSPO to trzecia tak duża wystawa Europy, po targach w Paryżu i Londynie. W tym roku upłynie pod znakiem Wystawy Narodowej Stanów Zjednoczonych i 20. jubileuszu Wystawy Sił Zbrojnych, którą będzie można zwiedzić podczas Dnia Otwartego – 7 września.

 

Do zobaczenia w Kielcach!

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.