Relacja z MSPO w Kielcach

data: 2019-09-05

Zakłady Metalowe Dezamet S.A.  po raz kolejny uczestniczą w kieleckim Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego. Stoisko naszej firmy zorganizowane jest w ramach wspólnego stoiska z PGZ S.A. i jest odwiedzane przez liczne delegacje, w tym przedstawiciele ambasad, ministerstw obrony, wyższych sztabów armii zarówno z Polski, jak i zagranicy.
W pierwszym dniu targów do Kielc przyjechał Prezydent Andrzej Duda. Harmonogram wizyty zakładał między innymi obecność Pana Prezydenta w pawilonie Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Natomiast drugiego dnia na stoisku naszej firmy gościł m.in. Wiceminister Obrony Narodowej Wojciech Skurkiewicz.
Targi są bardzo dobrą okazją do prezentacji naszych wyrobów, spotkań oraz dyskusji, które powinny pomóc w rozwoju naszej firmy.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.