Bądź widoczny na drodze - akcja dla przedszkolaków

data: 2019-11-13

Z inicjatywy naszej firmy 15 października br. w SOK w Nowej Dębie, odbyło się spotkanie z dziećmi przedszkoli naszego miasta pod hasłem „Bądź widoczny na drodze”.

Zbliżający się okres jesienno-zimowy  przynosi coraz krótsze dni, co nie sprzyja dobrej widoczności na drogach. Dzieci częściej narażone są na niebezpieczeństwo potrąceń lub innych zdarzeń drogowych. Przez zabawę oraz kolorowe prezentacje, nowodębscy i tarnobrzescy Policjanci starali się przekazać bardzo ważne informacje z tematyki bezpieczeństwa nie tylko na drogach. Przedszkolaki bardzo aktywnie uczestniczyły w tej zabawie, ucząc się między innymi numeru alarmowego 112. Potrafiły wskazać miejsce oraz koloru świateł, przy których mogą bezpiecznie przejść jezdnię. Zostały poinstruowane aby nie przyjmować prezentów i nie ufać obcym ludziom. Po owocnym spotkaniu, które przebiegło w bardzo wesołej atmosferze, wszystkie maluch otrzymały pamiątkowe baloniki oraz opaski odblaskowe z logo 80-lat DEZAMET S.A. i w dobrych humorach opuściły Dom Kultury.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.