Dezamet podczas XXVI edycji MSPO

data: 2018-09-10

W dniach 4-7 września 2018 Zakłady Metalowe Dezamet S.A. po raz kolejny uczestniczyły w kieleckim Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego. MSPO z roku na rok odnotowuje coraz większą frekwencję, przyciągając do Kielc gości z całego świata. Stoisko Dezametu, zorganizowane  w ramach wspólnego stoiska z PGZ S.A., odwiedziły liczne delegacje krajowe i zagraniczne, w tym przedstawiciele ambasad, ministerstw obrony, wyższych sztabów armii.

W trzecim dniu targów, stoisko Dezamet odwiedził Sekretarz Stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej, Pan Sebastian Chwałek, który swoje zainteresowanie skupił głównie na moździerzowej amunicji 60mm.

Targi były bardzo dobrą okazją do prezentacji naszych wyrobów, spotkań oraz dyskusji. Wśród przedstawionych przez Dezamet produktów znalazła się między innymi amunicja moździerzowa 60mm, 98mm, 120 mm, amunicja 155mm do armatohaubicy Krab, System Broni i Amunicji Obezwładniającej SBAO-40.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.