Dezamet laureatem konkursu PNG

data: 2018-10-19

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że Zakłady Metalowe "Dezamet" S.A. zostały laureatem konkursu Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej.

Uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień w najważniejszych podkarpackich nagrodach biznesowych odbyła się 18 października w Sali Kongresowej G2A Arena w Jasionce. Wydarzenie organizowane jest rokrocznie przez Centrum Promocji Biznesu przy współpracy z Marszałkiem Województwa Podkarpackiego oraz Wojewodą Podkarpackim. Nad tegoroczną Galą patronat honorowy objął Marszałek Senatu Stanisław Karczewski.

Zakłady Metalowe "Dezamet" S.A. w tegorocznej edycji konkursu zostały laureatem w kategorii FIRMA PIĘCIOLECIA. Dyplom oraz statuetkę odebrał osobiście podczas gali Pan Tomasz Wawrzkowicz, Prezes Zarządu.

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.