Zakłady Metalowe Dezamet S.A. z Gazelą Biznesu

data: 2019-03-13

Podczas uroczystej Gali, która odbyła się w dniu 11 marca br., Zakłady Metalowe „Dezamet” S.A. otrzymały certyfikat potwierdzający przynależność do elitarnego klubu Gazeli Biznesu za 2018 rok.  Nagrodę w imieniu firmy odebrał Prezes Zarządu Tomasz Wawrzkowicz.

„Gazele Biznesu” to najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm.  Projekt realizowany jest przez dzienniki ekonomiczne należące do grupy wydawniczej Bonnier. W Polsce ranking sporządza dziennik "Puls Biznesu", nieprzerwanie od 2000 roku. W rankingu brane są pod uwagę wyniki finansowe firmy za pełne trzy lata poprzedzające przyznanie nagrody.

Przyznanie Gazeli Biznesu to wyraz uznania za dynamiczne pozytywne zmiany, które zachodzą w naszej firmie. Systematyczne zwiększanie przychodów ze sprzedaży połączone z modernizacją firmy, przy jednoczesnym prowadzeniu prac badawczo – rozwojowych powodują, że wysiłek podejmowany przez pracowników naszej firmy jest coraz częściej zauważany przez zewnętrznych ekspertów.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.