Konferencja "NOWA JAKOŚĆ KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO"

data: 2019-03-27

W dniu 14-go marca br. w Zespole Szkół nr 2 w Nowej Dębie odbyła się konferencja pt. "NOWA JAKOŚĆ KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO" zorganizowana w celu pokazania możliwych form współpracy szkół zawodowych z pracodawcami.

Na spotkaniu przedstawione zostały potencjalne korzyści dla naszej firmy, wynikające ze zmian dokonanych w związku z reformą szkolnictwa zawodowego. Dodatkowo organizatorzy konferencji przedstawili możliwości skorzystania z platformy internetowej jako innowacyjnego narzędzia komunikacji uczeń - pracodawca, a także zapoznali z aktualnymi kierunkami kształcenia.

Na spotkaniu zostały także omówione szczegóły dalszej współpracy Zakładów Metalowych "Dezamet" S.A. z Zespołem Szkół nr 2 w Nowej Dębie.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.