Militariada 2019

data: 2019-06-19

Juz po raz jedenasty w Nowej Dębie, w dniach 15-16 czerwca br. odbyła się impreza muzyczno-militarna "Militariada 2019".  Zakłady Metalowe "Dezamet" S.A. towarzyszą tej imprezie od samego początku. Tak jak w poprzednich latach Dezamet S.A. na swoim stoisku zaprezentował wyroby które są obecnie produkowane w zakładzie. Na stoisku można było między innymi zobaczyć amunicję moździerzową i granatnikową. Jednak największym zainteresowaniem cieszyła się amunicja 155mm do armatohaubicy KRAB.  

Impreza jest też bardzo dobrą okazją do spotkań z obecnymi i byłymi pracownikami zakładów. Podczas tegorocznej edycji nasze stanowisko, oprócz władz lokalnych, odwiedziła Pani Ewa Draus, Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego.

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.