Dezamet podczas Międzynarodowej Konferencji Artyleryjskiej

data: 2019-11-30

W dniach 28-29.11.2019. Zakłady Metalowe Dezamet S.A. brały udział w Międzynarodowej Konferencji Artyleryjskiej oraz obchodach Święta Wojsk Rakietowych i Artylerii w Toruniu.

Centralne obchody Święta Wojsk Rakietowych i Artylerii to zawsze doskonała okazja do rozważań i dyskusji w gronie ekspertów, z udziałem delegacji zagranicznych oraz Przedstawicieli Polskiego Przemysłu Obronnego, nad wyzwaniami jakie stoją przed artylerią w najbliższej przyszłości. To również możliwość prezentacji kierunków rozwoju artylerii w odniesieniu do zmian realizowanych w innych państwach oraz wymiana poglądów i doświadczeń związanych z aspektami procesu modernizacji technicznej.

W tegorocznej edycji Dezamet S.A. oprócz znanej już Wojsku Polskiemu amunicji konwencjonalnej 155mm oraz 120mm, zaprezentował amunicję 152mm o wydłużonym zasięgu, oraz amunicję pozoracyjną przeznaczoną do szkolenia załogi w zakresie ładowania oraz strzelania, odwzorowującą warunki strzelania amunicją ostrą.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.