Dostawa oraz wykonanie wymiany elektrodowych nawilżaczy parowych w układach wentylacyjnych

Zakłady Metalowe DEZAMET S.A. zapraszają do przedstawienia oferty na dostawę oraz wykonanie wymiany elektrodowych nawilżaczy parowych  w układach wentylacyjnych Wydziału PSM.

Oferta powinna zawierać:

- cenę nawilżaczy – dla każdego typu oddzielnie oraz wyposażenia dodatkowego wraz z ceną dostawy do DEZAMET S.A.,

- cenę wykonania prac montażowych i podłączeniowych wraz z uruchomieniem, integracją z istniejącym układem sterowania  i z uwzględnieniem wykonania pomiarów ochronnych po montażowych,

- termin realizacji,

- warunki płatności,

- warunki gwarancji i serwisowania,

 

Wraz z dostawą nawilżaczy należy dostarczyć DTR urządzeń w języku polskim, niezbędne certyfikaty, dopuszczenia  i instrukcje obsługi.

Proszę również uwzględnić przeszkolenie pracowników w obsłudze urządzeń w zakresie regulacji parametrów pracy, obsługi i konserwacji.

Poniżej podajemy typy elektrodowych nawilżaczy parowych firmy Nordmann seria     AT 3000 eksploatowanych w układach wentylacyjnych a podlegających wymianie:

-Seria AT 3000 – wielkość 3262 – sztuk 2

-Seria AT 3000 – wielkość 4564 – sztuk 3

-Seria AT 3000 – wielkość 9064 – sztuk 1

-Seria AT 3000 – wielkość 13064 – sztuk 5

W załączniku karta katalogowa typów obecnie eksploatowanych nawilżaczy z ich charakterystyką techniczną.

Mile widziane propozycje alternatywnych, energooszczędnych rozwiązań systemów nawilżania powietrza, spełniających nasze wymagania w zakresie utrzymania parametrów wilgotności na halach produkcyjnych.
W przypadku przedstawienia propozycji dostawy i montażu rozwiązań klasycznych tj. nawilżaczy elektrodowych lub rezystancyjnych preferowane będą  nawilżacze ze zbiornikiem otwieranym (rozbieralnym).

W przypadku zainteresowania przedstawieniem oferty zapraszamy do złożenia wizyty
w DEZAMET S.A. celem przeprowadzenia wizji lokalnej, dokonania szczegółowych ustaleń oraz zapoznaniem się z obecnie eksploatowanymi układami wentylacyjnym oraz sposobem sterowania pracą nawilżaczy.

 

Kontakt telefoniczny lub mailowy: Krzysztof Czusz

- telefon          - 667 663 796,

- mail              - kczusz@dezamet.com.pl

 

Prosimy o złożenie ofert w formie elektronicznej w nieprzekraczalnym terminie do dnia 28 września 2018 roku do godz. 15.00 na podany wyżej adres e-mailowy.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.