Kariera

Zakłady Metalowe „DEZAMET” S.A. - spółka należąca do Polskiej Grupy Zbrojeniowej, specjalizująca się w produkcji wojskowej (amunicja) zatrudnią:

Specjalistę ds. Kontroli Jakości

Opis stanowiska:

  • tworzenie i rozwój metodyk oraz programów pomiarowych na różnych maszynach pomiarowych (tomograf komputerowy, współrzędnościowa wielosensoryczna maszyna pomiarowa, mikroskop pomiarowy),
  • dokonywanie pomiarów na maszynach pomiarowych oraz innym sprzęcie pomiarowym,
  • weryfikacja uzyskanych wyników pomiarów, ocena powtarzalności, szacowanie niepewności pomiarowej, sporządzanie i archiwizowanie dokumentacji jakościowej.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki kształcenia: metrologia, fizyka, budowa maszyn,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego branżowego (metrologia, budowa maszyn),
  • znajomość zasad posługiwania się maszynami pomiarowymi,
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku metrologa,
  • zdolność do samodzielnej pracy i podejmowania decyzji.

OFERUJEMY

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • przyjazną atmosferę,
  • możliwości rozwoju.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane CV na adres  kadry@dezamet.com.pl  - prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie   z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi przez nas kandydatami.