Zaproszenie do składania ofert - uruchomienie instalacji chłodzenia hali produkcyjnej

Zakłady Metalowe DEZAMET S.A. zapraszają do przedstawienia oferty na wykonanie projektu, niezbędnych prac montażowych oraz uruchomienie instalacji chłodzenia hali produkcyjnej numer inwentarzowy 101/5 wraz z pomieszczeniami bocznymi /zbudowanymi/.

Oferta powinna zawierać:

- cenę wykonania projektu, prac montażowych i podłączeniowych wraz z uruchomieniem układu chłodzenia hali,
- cenę dostawy oraz montażu w miejscu wskazanym przez Zamawiającego rozdzielni elektrycznej NN dedykowanej tylko i wyłącznie do zasilania proponowanych w ofercie urządzeń układu chłodzenia hali,


Uwaga:

- konieczne podanie przez oferenta zapotrzebowania mocy dla rozdzielni celem zapewnienia przez Zamawiającego niezależnego zasilania rozdzielni NN – z wyprzedzeniem co najmniej miesięcznym licząc od terminu rozpoczęcia prac.
- termin realizacji prac montażowych i uruchomieniowych – w nieprzekraczalnym terminie do 30 maja 2021 roku.
- wykonawca zobowiązany również jest do uzyskania wszelkich formalnych uzgodnień i pozwoleń / w tym jeżeli będzie niezbędne – pozwolenia na budowę/
- warunki płatności,
- warunki gwarancji i serwisowania,

Wymagana do utrzymania w okresie wiosenno - letnim temperatura na hali – 24o C + 2 oC.

Sugerowana przez Zamawiającego wymiana powietrza w hali produkcyjnej – nie więcej jak 2 wymiany na godzinę – jeżeli zastosowanie takiego rozwiązania będzie konieczne.

Wraz z dostawą urządzeń należy dostarczyć kompletną DTR urządzeń w języku polskim, niezbędne certyfikaty, dopuszczenia i instrukcje obsługi.

Proszę również uwzględnić przeszkolenie pracowników w obsłudze urządzeń w zakresie regulacji parametrów pracy, obsługi i konserwacji.


W przypadku zainteresowania przedstawieniem oferty zapraszamy do złożenia wizyty w DEZAMET S.A. celem przeprowadzenia wizji lokalnej /wizja lokalna wymagana/ , dokonania szczegółowych ustaleń oraz zapoznaniem się z obiektem na którym maja być prowadzone prace montażowe.

Rysunki budynku oraz niezbędna dokumentacja dostępna będzie po wizji lokalnej oraz zawarciu umowy o poufności.

Kontakt telefoniczny lub mailowy:

Krzysztof Czusz - telefon - 667 663 796,- mail - kczusz@dezamet.com.pl
Anna Gurdak - 782 225 164, mail - agurdak@dezamet.com.pl

Termin składania ofert w formie papierowej w Kancelarii Ogólnej ZM DEZAMET S.A. w kopertach z dopiskiem „Konkurs ofert – chłodzenie hali produkcyjnej numer inwentarzowy 101/5” upływa dnia 16.02.2021 r. o godz. 14.oo.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.