Zaproszenie do składania ofert - wykonanie instalacji wentylacji stanowiskowych

Nowa Dęba 21.02.2020 rok.

 

 

 

Zapytanie ofertowe

 

Zakłady Metalowe DEZAMET S.A.
 

zapraszają
do przedstawienia oferty na wykonanie projektu, niezbędnych prac montażowych oraz uruchomienie instalacji wentylacji stanowiskowych – hala oraz pomieszczenia boczne -  „Hala produkcyjna”  numer inwentarzowy 102/218.

 

Oferta powinna zawierać:

- cenę wykonania projektu, prac montażowych i podłączeniowych wraz z uruchomieniem układów wentylacji stanowiskowej,

- termin realizacji prac montażowych i uruchomieniowych – w nieprzekraczalnym terminie do 19 czerwca 2020 roku.

- warunki płatności,

- warunki gwarancji i serwisowania,

 

 

 

Wraz z dostawą urządzeń należy dostarczyć kompletną DTR urządzeń w języku polskim, niezbędne certyfikaty, dopuszczenia  i instrukcje obsługi.

Proszę również uwzględnić przeszkolenie pracowników w obsłudze urządzeń w zakresie regulacji parametrów pracy, obsługi i konserwacji.

 

 

W przypadku zainteresowania przedstawieniem oferty zapraszamy do złożenia wizyty
w DEZAMET S.A. celem przeprowadzenia wizji lokalnej /wizja lokalna wymagana/ , dokonania szczegółowych ustaleń oraz zapoznaniem się z obiektem na którym maja być prowadzone prace montażowe.

 

Kontakt telefoniczny lub mailowy: Krzysztof Czusz

- telefon          - 667 663 796,

- mail              - kczusz@dezamet.com.pl

 

 

Termin składania ofert w formie papierowej w Kancelarii Ogólnej ZM DEZAMET S.A. w kopertach z dopiskiem „Konkurs ofert – wentylacja stanowiskowa hali produkcyjnej - numer inwentarzowy 102/218” upływa dnia 17 marca 2020 r. o godz. 14oo.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.