DEZAMET wśród Liderów Bezpieczeństwa Państwa

data: 2021-09-21

Zakłady Metalowe DEZAMET S. A. w Nowej Dębie nagrodzone tytułem Lidera Bezpieczeństwa Państwa w dwóch kategoriach: Innowacyjna Firma i Innowacyjny Produkt.

 „Lider Bezpieczeństwa Państwa” to wyróżnienie przyznawane innowacyjnym wyrobom, technologii i usługom oraz firmom, a także prezentacja i promocja rozwiązań nagrodzonych na rynkach służb mundurowych. Podczas odbywającego się w Kielcach MSPO, miała miejsce uroczysta gala podczas której uhonorowano firmy, które w znaczący sposób przyczyniają się do rozwoju obronności kraju. Sytuacja pandemiczna związana z COVID-19 wymusza wręcz działania ukierunkowane na poszukiwanie obszarów do wdrażania innowacyjnych rozwiązań. Tworzone są nowe produkty i usługi ukierunkowane na walkę z coronawirusem oraz  ochronę zasobów ludzkich.

        W Konkursie nagrodzone zostały przedsiębiorstwa, uczelnie oraz instytucje w kategorii "Innowacyjna firma" - prowadzące ciągłą pracę w zakresie udoskonalania oraz wdrażania w procesach produkcyjnych innowacyjnych technologii i nowoczesnych metod zarządzania. Oceny zgłoszonych w konkursie podmiotów dokonywało grono ekspertów skupione w Radzie Programowo-Konkursowej w skład której weszli oprócz oficerów reprezentujących SZBBN także  oficerowie pracownicy naukowi uczelni wojskowych. Zakłady Metalowe DEZAMET S. A.  w Nowej Dębie w tegorocznej odsłonie konkursu otrzymały dwie statuetki zarówno w kategorii „Innowacyjna Firma” jak również „Innowacyjny Produkt”. To ostatnie wyróżnienie zostało przyznane za 120 mm Nabój Moździerzowy RAK-HE-1.

Cieszymy się, że nasza praca przynosi widoczne efekty, a także zyskuje wyrazy uznania w oczach ekspertów. Dbamy o to by nasze produkty spełniały wysokie kryteria jakości i bezpieczeństwa, co  przekłada się na coraz większe zamówienia kierowane do naszego przedsiębiorstwa, oraz zaufanie naszych odbiorców mówi Jerzy Deruś, Prezes Zarządu ZM DEZAMET S. A.           

  

 

 

 

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.