ZŁOTY CERTYFIKAT JAKOŚCI DLA DEZAMETU

data: 2021-09-23

Zakłady Metalowej DEZAMET S. A. w Nowej Dębie otrzymały Złoty Certyfikat Jakości w zakresie kreowania jakości i budowania potencjału przemysłu zbrojeniowego i obronnego Rzeczypospolitej Polskiej przyznawanego przez Centrum Certyfikacji Jakości.

Centrum Certyfikacji Jakości (CCJ) jest jednostką atestującą akredytowaną przez Polskie Centrum Akredytacji. CCJ będąc jednostką organizacyjną Wojskowej Akademii Technicznej legalizuje systemy zarządzania jakością dostawców na zgodność z wymaganiami sojuszniczych publikacji standaryzacyjnych. W ramach resortu obrony narodowej współpracuje z instytucjami zamawiającymi i nadzorującymi realizację wyrobów obronnych. Pozytywne przejście procesu certyfikacji oznacza wzrost prestiżu na rynku krajowym i międzynarodowym, stanowiąc jednocześnie  jeden z filarów zaufania oraz gwarancje wiarygodności  w oczach kontrahentów. – Złoty Certyfikat Jakości jest potwierdzeniem, że podejmowane przez nas działania mające na celu ciągłe usprawnianie funkcjonowania organizacji i zarządzania, zwiększają jej efektywność, a to przekłada się na osiąganie kolejnych celów i dążeń jakie stawiane są przed naszą Firmą. – mówi Jerzy Deruś, prezes Zarządu Zakładów Metalowych DEZAMET S.A.  - Ciesząc się z kolejnych prestiżowych nagród i wyróżnień, nie spoczywamy na laurach. Konsekwentnie realizujemy kolejne zamówienia i poszukujemy nowych rynków zbytu – dodał.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.