Dezamet Królem Strzelców!

data: 2021-11-05

Ponad 250 zawodników wzięło udział w Turnieju o Puchar Prezesa Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Piłkarskie zmagania miały na celu upamiętnienie Narodowego Święta Niepodległości.

W rywalizacji wzięło udział 19 drużyn męskich i 4 drużyny kobiece. Uczestnicy reprezentowali „barwy” zakładów zbrojeniowych wchodzących w skład PGZ S. A.  Drużyna Dezametu kierowana przez Marka Strzelczyka wystąpiła w składzie: Arkadiusz Kotrych (bramkarz),  Daniel Młynarczyk, Łukasz Milanowski, Tomasz Wolan, Tomasz Franuszkiewicz, Przemysław Franuszkiewicz, Rafał Trela, Adam Durlak, Piotr Sadecki, Andrzej Sudoł.

Pierwszy mecz rozpoczął się dla „biało-niebieskich” spektakularnym zwycięstwem 7:2 nad WSK Kalisz. Kolejne pojedynki fazy grupowej z ZURAD-em, WZL 1 i WZL 2 również zakończyły się falą zwycięstw zapewniając naszej drużynie pierwsze miejsce w grupie i awans do dalszego etapu rozgrywek. Ostatecznie zajęliśmy 9 miejsce w turnieju zdobywając jednocześnie zaszczytny tytuł Króla Strzelców Turnieju, wywalczony dzięki Tomaszowi Wolanowi który strzelił 18 bramek w 6 meczach.

Podczas turnieju panowała miła i sportowa atmosfera. Prezes PGZ S. A. wręczając nagrody i wyróżnienia zapewnił, że idea turnieju będzie kontynuowana w kolejnych latach.

 

OFICJALNE WYNIKI TURNIEJU PIŁKARSKIEGO O PUCHAR PREZESA PGZ

 

Wyniki w turnieju kobiet

Król strzelców: Ewelina Paradowska, BELMA -  6 goli

Najlepszy Bramkarz:  Paulina Bochenek, BELMA

 

Kolejność drużyn:

1. BELMA

2. WZL 1

3. PIT-RADWAR

4. PGZ

 

Wyniki w turnieju mężczyzn

Król strzelców: Tomasz Wolan, DEZAMET - 18 goli

Najlepszy Bramkarz: Dawid Sołkowicz, PIT-RADWAR

 

Kolejność drużyn:

1. ZM TARNÓW

2. PIT-RADWAR

3. MESKO Skarżysko

4. HSW

5- 8 ZURAD , OBR CTM , WZL 2 Bydgoszcz , JELCZ

9-12 DEZAMET, PGZ , WZL 1 , WZE

13. WZL 2 Warszawa

14. NITROCHEM

15. MESKO Wielkokalibrowa

16. BELMA

17. BUMAR Łabędy

18. WSK Kalisz

19. CENZIN

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.