Charytatywna aukcja sztuki "Artyści pomagają"

data: 2022-01-28

Studio Muzyki Rozrywkowej eMKa z Nowej Dęby, Chór Soli Deo z Tarnowskiej Woli, Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Chmielowa oraz Orkiestra Dęta z Nowej Dęby serdecznie zapraszają na koncert charytatywny w dniu 30.01.2022 r. w Samorządowym Ośrodku Kultury w Nowej Dębie.

Zespoły zaprezentują przepiękne polskie kolędy, zagraniczne utwory świąteczne oraz porządną dawkę muzyki rozrywkowej. W programie znajdą się m.in. kolędy: Tryumfy Króla Niebieskiego, Północ już była, a także utwory znakomitych artystów polskich, m.in. Anny Jantar, Zbigniewa Wodeckiego, oraz zagranicznych, m.in. Jose Feliciano, Wham!, Walk the Moon, a także utwory z musicalu Upiór w operze.  Wejściówki na koncert do pobrania w sekretariacie SOK oraz kasie kina.

Zachęcamy do zapoznania się z listą dzieł sztuki wystawioną na licytację i do aktywnego udziału w akcji.

Plik do pobrania:

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.