Dzień Sapera - Dziękujemy za Waszą Służbę!

data: 2022-04-16

Dzień 16 kwietnia to doroczne Święto żołnierzy Wojsk Inżynieryjnych – „Dzień Sapera”.  Z tej okazji Zarząd Zakładów Metalowych DEZAMET S. A. wraz z pracownikami, pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich żołnierzy  i pracowników cywilnych.

Mamy świadomość jak trudna i wymagająca jest Wasza służba. Pamiętamy, że nie kończy się ona wraz z konfliktem zbrojnym lecz wymaga ciągłego zaangażowania także w czasach pokoju. Są to zadania trudne, wymagające dużej wiedzy fachowej i umiejętności, ale częstokroć również odwagi, hartu woli i wyrzeczeń. Wypełniacie je godnie, z najwyższym zaangażowaniem i ofiarnością, działając nowocześnie i profesjonalnie.

Żołnierzom, oraz pracownikom Wojsk Inżynieryjnych składamy najlepsze życzenia wszelkiej pomyślności, osiągnięć i powodzenia w służbie jak również w życiu osobistym, a przede wszystkim zdrowia i wytrwałości.

 

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.