Podziękowania od Państwowej Straży Pożarnej w Tarnobrzegu

data: 2022-05-23

Komendant Miejski PSP w Tarnobrzegu skierował na ręce Prezesa Zarządu DEZAMET S. A. podziękowania za zakup bieżni elektrycznej na potrzeby jednostki z Nowej Dęby.

Państwowa Straż Pożarna od 30 lat służy polskiemu społeczeństwu. Jako formacja mundurowa zastała przewidziana do walki z różnymi zagrożeniami: pożary, powodzie, zdarzenia drogowe, klęski żywiołowe etc. Od 1992 roku PSP nieustannie ratuje ludzkie mienie, zdrowie i życie. Strażacy wspierani są przez wiele firm i instytucji. Do tego grona zalicza się również DEZAMET S. A.

Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Tarnobrzegu bryg. Marian Róg skierował na ręce Prezesa Zarządu naszej Spółki Pana Jerzego Derusia podziękowanie wraz z jubileuszowym medalem 30 lecia PSP:

-Za okazane wsparcie w zakupie i przekazanie dla Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Tarnobrzegu bieżni elektrycznej do siłowni znajdującej się w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej w Nowej Dębie. Składamy jednocześnie podziękowanie za zaangażowanie, życzliwość oraz współpracę wpływającą na poprawę sprawności fizycznej strażaków. Jednocześnie przekazujemy życzenia wszelkiej pomyślności oraz wielu sukcesów w życiu osobistym i zawodowym – czytamy w liście.

 

 

 

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.