XXII Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Kielcach

zxc
data: 2014-09-05

W dniach 1-4 września 2014 Dezamet S.A. wziął udział w 22 Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego w Kielcach. Wśród przedstawionych wyrobów znalazła się między innymi amunicja moździerzowa 60mm, 98mm, 120 mm, amunicja 155mm do armatohaubicy Krab, System Broni i Amunicji Obezwładniającej SBAO-40.

Ekspozycję Dezamet S.A. odwiedzały liczne delegacje zagraniczne w tym z Turcji, Włoch, Słowacji, Niemiec, Nigerii, Norwegii, Egiptu, Ukrainy.

W ostatnim dniu targów Dezamet S.A. wspólnie z Wojskowym Instytutem Technicznym Uzbrojenia z Zielonki został wyróżniony nagrodą Defender 2014 za Nabój z dalekonośnym pociskiem odłamkowo-burzącym do 120mm moździerza samobieżnego „RAK”. Nagrodę w imieniu Zakładów Metalowych odebrał Prezes Zarządu, Dyrektor Generalny Pan Grzegorz Niedzielski.

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.