Staże dla uczniów Zespołu Szkół nr 2

data: 2020-02-25

Zakłady Metalowe  DEZAMET S.A. jako wiodący zakład w regionie oferuje wsparcie w postaci praktyk zawodowych dla najlepszych uczniów Zespołu Szkół nr 2 w Nowej Dębie kształcących się na  przyszłych operatorów urządzeń CNC, mechaników i innych pokrewnych specjalności.

Aby poprawić przygotowanie kandydatów do przyszłej pracy, będą miały miejsce w zakładzie 3-miesięczne staże, w trakcie których kandydaci zapoznają się z nowoczesnymi maszynami do precyzyjnej obróbki mechanicznej oraz zaznajomią się ze specyfiką naszego zakładu.

W tym celu w dniu 24.02.2020 roku w Zespole Szkół nr 2 w Nowej Dębie odbyło się spotkanie informacyjne, które pozwoliło przybliżyć uczniom funkcjonowanie naszej Spółki.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.