Brylanty Biznesu Gospodarki dla Dezametu

data: 2020-06-17

Mamy nieskrywaną przyjemność poinformować Państwa, iż Instytut Europejskiego Biznesu drugi rok z rzędu przyznał Zakładom Metalowym DEZAMET S.A., tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2019 Województwa Podkarpackiego.

Jest to nagroda przyznawana przez Magazyn Przedsiębiorców „Europejska Firma” i Instytut Europejskiego Biznesu, które zajmują się analizą wyników finansowych przedsiębiorstw. Od 14 lat przeanalizowali oni informacje 80 tysięcy polskich firm, opierając się głównie na oficjalnych i wiarygodnych danych przekazywanych przez firmy do KRS.

Dotrzymaliśmy więc danego przed rokiem słowa, że to wyróżnienie na stałe zagości wśród naszych trofeów, gdy w zeszłym roku po raz pierwszy w historii naszych Zakładów zostaliśmy laureatami tego wyróżnienia. Na podkreślenie zasługuje fakt, iż poprawiliśmy swoją lokatę w stosunku do roku ubiegłego o prawie 2500 pozycji.

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.