DEZAMET „GAZELĄ BIZNESU” PO RAZ DRUGI

data: 2020-07-15

Zakłady Metalowe „Dezamet” S. A. w Nowej Dębie po raz kolejny otrzymały certyfikat potwierdzający przynależność do elitarnego klubu „Gazeli Biznesu”.

Gazele Biznesu” to najstarszy i najbardziej prestiżowy ranking najdynamiczniejszych firm w naszym kraju.  Sporządzany jest przez ekspertów i analityków „Pulsu Biznesu”. Głównymi kryteriami oceny są wyniki finansowe  firmy za trzy ostatnie lata, a te jak podkreśla Prezes Zakładu Tomasz Wawrzkowicz, zasługują na uznanie: - Pozyskujemy nowe kontrakty, nowe zamówienia. Dzięki temu mamy zapewnioną stabilność działania na najbliższe lata. Dziękuję Zarządowi i pracownikom Spółki za zaangażowanie w prace na rzecz firmy – komentuje Prezes Spółki.

Warto dodać, że Dezamet jest laureatem wielu prestiżowych wyróżnień. Tylko w ubiegłym miesiącu Instytut Europejskiego Biznesu, drugi rok z rzędu, przyznał  Spółce zaszczytny tytuł „Brylant Polskiej Gospodarki”. Szczególnym powodem do dumy jest zdobycie nagrody DEFENDER, przyznawanej podczas Międzynarodowego Salonu Przemysłu Zbrojeniowego.

Zakłady Metalowe „Dezamet” S. A. to firma wchodząca w skład Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Od wielu lat specjalizuje się w produkcji wojskowej. Asortyment przeznaczony na potrzeby obronności obejmuje przede wszystkim amunicję dużego i średniego kalibru (artyleryjską, moździerzową i granatnikową). Firma świadczy również usługi dla rynku cywilnego w zakresie obróbki mechanicznej i galwanicznej metali. Posiada akredytowane przez PCA laboratorium badawczo-pomiarowe i wykonujące analizy dla podmiotów z tej części kraju. 


Z pełną ofertą można zapoznać się na stronie zakładu www.dezamet.com.pl

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.