Militariada 2015

zxc
data: 2015-06-22

Już siódmy raz w Nowej Dębie, w dniach 20-21 czerwca br. odbyła się impreza muzyczno-militarna "Militariada 2015".  Zakłady Metalowe "Dezamet" towarzyszą tej imprezie od samego początku. Tak jak w poprzednich latach Dezamet na swoim stoisku zaprezentował wyroby które są obecnie produkowane w zakładzie. Amunicja moździerzowa i granatnikowa cieszyła się ogromnym zainteresowaniem oglądających. Impreza jest też bardzo dobrą okazją do spotkań z obecnymi i byłymi pracownikami zakładów. Ten rok był szczególny gdyż nasze stoisko było miejscem spotkania czterech prezesów Dezametu. Swoją obecnością zaszczycił nas p. Piotr Szypuła, p. Stanisław Wójcik, p. Leszek Pabian oraz obecny Prezes Zarządu p. Grzegorz Niedzielski.

 W towarzystwie Dyrektor ds. Finansowych p. Urszuli Krakowskiej, wykonano zdjęcie upamiętniające to wydarzenie.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.