Targi IDEF 2015

data: 2015-05-11

W dniach 5 – 8 maja 2015r. Zakłady Metalowe "Dezamet" S.A. w ramach wspólnego stoiska z  PGZ S.A., uczestniczyły  w Międzynarodowych Targach Przemysłu Obronnego IDEF 2015 w Stambule.

Targi odbywają się co 2 lata pod patronatem tureckiego Ministerstwa Obrony Narodowej, są największą imprezą branży obronnej w regionie oraz 5. co do wielkości imprezą tego typu na świecie.Targi mają na celu promocję branży obronnej w zakresie współpracy regionalnej i międzynarodowej. Na wystawie zaprezentowały się firmy tureckie i zagraniczne z ponad 50 krajów, produkujące sprzęt dla armii lądowej, lotnictwa wojskowego, marynarki wojennej, straży granicznej i żandarmerii wojskowej.

Dezamet S.A. na targi przygotował wystawę zawierającą granatniki jednostrzałowe, amunicję 40mm x 46 oraz 40mm x53. Ekspozycja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem zwiedzających.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.