Dezamet kształci kolejne pokolenia

data: 2020-11-24

Dyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Nowej Dębie Iwona Strojek, przesłała na ręce prezesa Zakładów Metalowych Dezamet S. A., Tomasza Wawrzkowicza podziękowania za umożliwienie zdobycia doświadczenia zawodowego w naszej Spółce przez tegorocznych absolwentów.

Zakłady Metalowe  DEZAMET S.A. jako wiodący zakład w regionie od wielu lat są strategicznym partnerem Zespołu Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego. Wśród rozlicznych form pomocy oferuje także wsparcie w postaci praktyk zawodowych dla najlepszych uczniów kształcących się na przyszłych operatorów urządzeń CNC, mechaników i innych pokrewnych specjalności. Aby poprawić przygotowanie kandydatów do przyszłej pracy,  w zakładzie odbywają się 3-miesięczne staże, w trakcie których kandydaci zapoznają się z nowoczesnymi maszynami do precyzyjnej obróbki mechanicznej oraz specyfiką naszej produkcji.

Oferowane przez naszą Spółkę staże i praktyki cieszą się olbrzymią popularnością wśród młodzieży i są cenione przez nauczycieli – Kontakt ze specjalistami, fachowa pomoc w rozwiązywaniu problemów, zaangażowanie i życzliwa opieka składają się na cenne doświadczenie ważne w karierze zawodowej przyszłych pracowników – zauważa dyrektor Iwona Strojek.

-Jestem przekonany, że ta współpraca która trwa od początku powstania szkoły, będzie kontynuowana i rozwijana przez kolejne dekady z pożytkiem dla Zespołu Szkół nr 2 i naszej spółki – podsumowuje Tomasz Wawrzkowicz prezes Zakładów Metalowych Dezamet S. A.

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.