Posiłek dla medyków od DEZAMETU

data: 2021-01-12

Fundacja Uniwersytecka w Stalowej Woli Mensa Qul od 15 grudnia 2020 roku realizuje projekt pn. "Posiłek na sygnale". Akcja realizowana jest dzięki wsparciu finansowemu wielu firm, między innymi Zakładów Metalowych Dezamet S. A.


Nawiązując do akcji "Posiłek dla Medyka" z początku pandemii COVID-19, teraz pod hasłem "Posiłek na sygnale", Fundacja Uniwersytecka Mensa Qul dostarczy dla Personelu Medycznego Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli od grudnia do marca 1.220 posiłków. Ponownie nasz zakład stanął na wysokości zadania finansując prawie czterysta posiłków.


Poprzez realizację projektu "POSIŁEK NA SYGNALE", Fundacja Uniwersytecka w Stalowej Woli oraz Partnerzy projektu – w tym Zakłady Metalowe Dezamet S. A., pragną okazać solidarność wsparcie  dla wszystkich służb medycznych w tej wyjątkowo trudnej pandemicznej rzeczywistości. Jest to wyraz wdzięczności dla Ratowników Medycznych, Pracowników SOR oraz innych służb pracujących na pierwszej linii w walce z COVID-19. Niech to nowe doświadczenie, które obecnie zdobywamy, umocni nas we wzajemnej solidarności i odpowiedzialności.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.