DEZAMET dokształca kolejnych absolwentów

data: 2021-03-15

Dyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Nowej Dębie Pani Iwona Strojek, przesłała na ręce Pana Prezesa Zakładów Metalowych Dezamet S. A., Tomasza Wawrzkowicza podziękowania za przyjęcie uczniów na praktykę zawodową i umożliwienie zdobycia doświadczenia w naszej Spółce.

Zakłady Metalowe  DEZAMET S.A. będąc od wielu lat mecenasem Zespołu Szkół nr 2    im. Eugeniusza Kwiatkowskiego wspierają działalność tej placówki edukacyjnej na różnych płaszczyznach. Jedną z form pomocy są praktyki zawodowe dla najlepszych uczniów kształcących się na przyszłych operatorów obrabiarek skrawających CNC, techników mechaników, techników automatyków i innych pokrewnych specjalności. Staże organizowane w zakładzie nie tylko podnoszą poziom przygotowania kandydatów do przyszłej pracy,  ale także wzbogacają ich doświadczenie poprzez kontakt z nowoczesnymi urządzeniami CNC do precyzyjnej obróbki mechanicznej, których działanie w praktyce przybliża wysoko wykwalifikowana  kadra techniczna zakładu.

Pragnę wyrazić swoją wdzięczność za współpracę oraz organizację wysokiej jakości stażu. Dziękuję za profesjonalną opiekę i zaangażowanie w rozwój zawodowy naszych uczniów – pisze w swoim podziękowaniu dyrektor  ZS2 Iwona Strojek.

- Widzimy duże zainteresowanie młodzieży tego typu sposobem wzbogacania doświadczenia. Kontakt z zakładem daje szanse nie tylko na bliższe poznanie jego specyfiki, ale także na praktyczne wykorzystanie wiedzy przyswojonej w szkole. Wielu absolwentów znalazło zatrudnienie w naszym zakładzie, co ma duże znaczenie dla Zespołu Szkół nr 2 i naszej spółki – podsumowuje Tomasz Wawrzkowicz prezes Zakładów Metalowych Dezamet S. A.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.