Posiłek dla medyków. Podziękowania od Fundacji

data: 2021-04-20

Fundacja Uniwersytecka w Stalowej Woli Mensa Qul od 15 grudnia 2020 roku do 15 marca 2021 roku realizowała projekt pn. "Posiłek na sygnale". Akcja była możliwa do przeprowadzenia dzięki wsparciu finansowemu firm z naszego regionu, między innymi Zakładów Metalowych Dezamet S. A.

Mensa Qul w w/w okresie dostarczyła Personelowi Medycznemu Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli 1220 posiłków. Ponownie na wysokości zadania stanęły Zakłady Metalowe Dezamet S. A., które ufundowały prawie 400 dań dla „Medyków”. Poprzez realizację projektu "POSIŁEK NA SYGNALE", Fundacja Uniwersytecka w Stalowej Woli oraz Partnerzy projektu – w tym Zakłady Metalowe Dezamet S. A., pragną okazać solidarność i wsparcie  dla wszystkich służb medycznych w tej wyjątkowo trudnej pandemicznej rzeczywistości. Jest to wyraz wdzięczności dla Ratowników Medycznych, Pracowników SOR oraz innych służb pracujących na pierwszej linii w walce z COVID-19. Niech to nowe doświadczenie, które obecnie zdobywamy, umocni nas we wzajemnej solidarności i odpowiedzialności.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.