Nowodębski szpital zaprasza na szczepienie przeciw COVID – 1

data: 2021-06-09

Od dnia 7 czerwca  w Szpitalu Powiatowym w Nowej Dębie  działa  Populacyjny Punkt Szczepień przeciwko COVID – 19.  Zaszczepić się może każdy, kto się zarejestruje w dowolnie wybrany przez siebie sposób. W tej chwili punkt oferuje możliwość zaszczepienia się szczepionką Pfizer.

By skorzystać z tej okazji, można zarejestrować się albo przez infolinię dzwoniąc pod numer 989, albo przez Internetowe Konto Pacjenta, albo dzwoniąc bezpośrednio do nowodębskiego punktu szczepień mieszczącego się w budynku Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Chorób Płuc,  przy ul. Kościuszki 1C pod numer 604 290 009.

Punkt jest otwarty w poniedziałki, wtorki i soboty od godz. 8:00 do 10:30, w środy, czwartki i piątki od godz. 15:00 do  17:30.

 

Nowoutworzony Punkt Szczepień Powszechnych jest kolejnym etapem realizacji Narodowego Programu Szczepień Ochronnych przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 i zorganizowany został przez Powiat Tarnobrzeski na bazie szpitala powiatowego w Nowej Dębie we współpracy z NFZ i Podkarpackim Urzędem Wojewódzkim w Rzeszowie. Równolegle, dla tych wszystkich którzy już wcześniej się zarejestrowali i zgłosili chęć przyjęcia szczepionki, lub też oczekują na jej drugą dawkę,   trwają szczepienia w powstałym znacznie wcześniej  szpitalnym  punkcie szczepień przy ul. Skłodowskiej.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.