Podziękowania od Pierwszej Damy

data: 2020-10-01

Prezes Zakładów Metalowych Dezamet S.A. Tomasz Wawrzkowicz otrzymał od Pani Prezydentowej Agaty Kornhauser-Dudy list z podziękowaniem za pomoc w organizacji wypoczynku letniego dla dzieci z Podkarpacia.

-Na Pana ręce kieruję serdeczne podziękowania za wsparcie organizacji kolonii dla dzieci z rodzin poszkodowanych w tegorocznej powodzi na terenie województwa podkarpackiego, które w lipcu na moje zaproszenie przebywały w Rezydencji Prezydenta RP w Zamku w Wiśle. To dzięki dobrej współpracy z Państwem udało się uatrakcyjnić aktywny letni wypoczynek kolonistów, pozwalając im na chwilę zapomnieć o trudnych doświadczeniach związanych z niszczącą siłą żywiołu. – napisała w liście do Prezesa Zarządu, Tomasza Wawrzkowicza, Pierwsza Dama.

Przypomnijmy: Po wydarzeniach związanych z tegoroczną powodzią jaka nawiedziła nasze województwo, Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda wyszła z inicjatywą organizacji letniego wypoczynku dla najmłodszych, zapraszając dzieci z Podkarpacia do Rezydencji Prezydenta w Wiśle. Do pomocy w realizacji pomysłu zachęciła firmy oraz instytucje z naszego regionu. Do akcji jako jedne z pierwszych przystąpiły Zakłady Metalowe Dezamet S. A. Dzięki temu wsparciu grupa 36 dzieci z rodzin poszkodowanych powodzią, przebywała w Rezydencji Prezydenta RP Andrzeja Dudy w Wiśle, w dniach od 25 lipca do 1 sierpnia 2020 roku.

-Cieszymy się, że mogliśmy pomóc najbardziej potrzebującym dzieciom. Dziękujemy Pani Prezydent za tak cenną inicjatywę – podsumowuje prezes Z. M. Dezamet S. A. Tomasz Wawrzkowicz.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.