WSPARCIE DLA 33 WOG W NOWEJ DĘBIE

data: 2020-10-29

Komendant 33 Wojskowego Oddziału Gospodarczego ppłk Piotr Stępniak, skierował na ręce Prezesa Dezamet S. A. Tomasza Wawrzkowicza, podziękowania za wsparcie przy organizacji ogólnopolskiej konferencji z zakresu ochrony obiektów wojskowych.

Kolejny raz Zakłady Metalowe DEZAMET S.A. wyszły naprzeciw oczekiwaniom lokalnego środowiska. Tym razem wsparliśmy jednostkę wojskową z Nowej Dęby, organizującą w swojej siedzibie ogólnopolską konferencję tematyczną skierowaną do wąskiego grona specjalistów z dziedziny ochrony.

 - Składam na ręce Pana Prezesa serdeczne podziękowania za przekazanie materiałów promujących Nasz region podczas centralnej konferencji szkoleniowo-metodycznej z ochrony obiektów wojskowych – napisał ppłk Piotr Stępniak w liście do prezesa Tomasza Wawrzkowicza.

Ponad sześćdziesięciu oficerów i podoficerów Wojska Polskiego z całego kraju przyjechało do naszego miasta na to wydarzenie.  – Dziękując pragnę jednocześnie wyrazić przekonanie, że nasza dalsza współpraca będzie przebiegać w atmosferze wzajemnej pomocy i zrozumienia – dodał szef 33 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Nowej Dębie.

                          

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.