DEZAMET wygrywa turniej o puchar Dowódcy 18 Pułku Artylerii

Drużyna DEZAMET S. A. zdobyła pierwsze miejsce w piłkarskim Turnieju o Puchar Dwódcy 18 Pułku Artylerii w Nowej Dębie. Królem strzelców został zawodnik tej drużyny Tomasz WOLAN, a za najlepszego bramkarza uznano Williama PATTERSONA z Batalionu Pancernego US ARMY.

Celem turnieju było uczczenie święta 18. Pułku Artylerii, a także integracja wojskowych z pozostałymi jednostkami służb mundurowych i mieszkańcami miasta i gminy Nowa Dęba. W turnieju wzięło udział 8 drużyn:
– UNIDEZ Sp. z o. o.

Po zaciętych pojedynkach grupowych i półfinałach, do walki o Puchar Dowódcy 18 Pułku stanęły dwie drużyny: OSPWL- Dęba i DEZAMET. Główne trofeum ostatecznie trafiło do reprezentantów Zakładów Metalowych. Gratulujemy zarówno Zwycięzcom, jak i wszystkim Uczestnikom Turnieju.