Polska Zbrojna pod Biało-Czerwoną
Flaga biało-czerwona to jeden z najważniejszych symboli narodowych – wyraz tożsamości, jedności i wspólnych wartości.
Dziś spotkaliśmy się na placu przy Samorządowym Ośrodku Kultury w Nowej Dębie, by wspólnie świętować w biało-czerwonych barwach.
Wydarzenie stanowiło dla Dezamet przestrzeń do podkreślenia zaangażowania w kultywowanie wartości narodowych oraz odpowiedzialności społecznej, a także aktywnego udziału w inicjatywach wzmacniających więzi z lokalną społecznością.Cieszymy się, że wspólnie mogliśmy tworzyć tę przestrzeń.
Podczas obchodów prezes Zakładów Metalowych Dezamet S.A.– Dariusz Szlęzak oraz Dyrektor ds. Handlowych– Tomasz Rozmus złożyli kwiaty pod Pomnikiem Niepodległości na placu Gryczana w Nowej Dębie Ważnym i symbolicznym momentem było również uroczyste wciągnięcie flagi państwowej na maszt
Zwieńczeniem wydarzenia były konkursy rodzinne.
Dziękujemy za aktywny udział i mamy nadzieję, że upominki ufundowane przez firmę przyniosły uczestnikom wiele radości