MEDIA

Strona przeznaczona dla dziennikarzy, ma pomóc w codziennej pracy i usprawnić kontakt z naszym zespołem prasowym. Stworzyliśmy ją w oparciu o przekazywane nam pomysły i sugestie. Będziemy ją też dalej udoskonalać tak, by jak najlepiej odpowiadała potrzebom użytkowników.

W dziale tym znajdziesz zakładki:

KONTAKT – znajdziesz tam dane mailowe i telefoniczne do osób odpowiedzialnych za kontakt z mediami, umówisz się na wywiad, zdobędziesz niezbędną akredytację.

MULTIMEDIA – znajdziesz tam zdjęcia, filmy, materiały promocyjne, orasz publikacje różnego typu, które możesz wykorzystać w swojej redakcji.

INFORMACJE PRASOWE – znajdziesz tam aktualne i archiwalne materiały prasowe, różnego typu informacje i oświadczenia, które możesz wykorzystać w swojej redakcji.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.