ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT - Remont dachu wraz z wymianą inst. odgromowej

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT

 

Zakłady Metalowe ,,DEZAMET’’ S.A. ul. Szypowskiego 1; 39-460 Nowa Dęba zapraszają do składania ofert cenowych na realizację zadania pn.:

,,Remont dachu wraz z wymianą instalacji odgromowej budynku Galwanizerni Zakładów Metalowych DEZAMET S.A’’.

 

  1. Zakres prac objętych zapytaniem został zawarty w poniższych załącznikach, przy czym udostępnione Wykonawcy dokumenty w postaci projektów wykonawczych, specyfikacji i przedmiarów robót, stanowią powiązane ze sobą części składowe dokumentów kontraktowych, a wymagania wyszczególnione chociażby w jednym z nich są obowiązujące dla Wykonawcy tak, jakby zawarte były w pozostałych częściach dokumentacji.

Tabela przedmiaru robót oraz podstawy katalogowe mają charakter poglądowy, zawierają roboty podstawowe i służą do opisu robót. Przedmiar z natury rzeczy ujmuje zadanie w sposób schematyczny.

2. Przewidywalny termin rozpoczęcia prac maj 2022r.

3. Prosimy o składanie ofert cenowych w terminie do dnia 20.04.2022r. do godz. 1430 w zamkniętych kopertach z dopiskiem „ Konkurs ofert – Remont dachu Galwanizerni – Dział HI”.

    Składanie ofert przedłużono do dnia 22.04.2022r. godz. 1430

 

Oferta powinna zawierać:

- cenę wykonania całości prac,

- termin i czas realizacji,

- okres gwarancji na wykonane roboty,

- warunki płatności.

Możliwość przeprowadzenia wizji lokalnej.

 

Osoby do kontaktu:

- branża budowlana                             P. Mariusz Szczeszek tel.        – 15 845 15 10

- branża elektryczna                            P. Józef Taraszka tel.             – 15 845 12 83

 

Załączniki do pobrania:

Remont dachu Galwanizernia całość - przedmiar

01-PT-Galwanizernia-bud.100_41 i 102_49

01-PT-Laboratorium-bud.100_2

02-SST-Galwanizernia-bud.100_41 i 102_49

02-SST-Laboratorium-bud.100_2

04-PRZEDMIAR-Remont instalacji odgromowych na budynku Galwanizernii nr bud. 100 41. 102 49

04-PRZEDMIAR-Remont instalacji odgromowych na budynku Laboratorium nr bud. 100_2

Rysunek poglądowy dla izoklinów

 

Odpowiedzi na pytania:

1. W przedmiarze przewidziany jest demontaż dwóch warstw istniejącego pokrycia natomiast podczas wizji lokalnej uzyskaliśmy informację, że tych warstw może być więcej. W związku z tym czy do demontażu przewidziane są wszystkie istniejące warstwy na dachu czy tylko dwie warstwy z przedmiaru. Informacja istotna ze względu na wysokie koszty utylizacji papy. Czy przewidują Państwo dodatkowe wynagrodzenie (roboty dodatkowe) w przypadku stwierdzenia większej ilości warstw niż w dokumentacji.- Należy przyjąć 4 warstwy papy do demontażu i utylizacji

2. Na przedmiotowym dachu zamontowane są kominki wentylacyjne, w przedmiarze  nie ma informacji o ich wymianie. Proszę o informację czy  należy je wymienić. – Kominki wentylacyjne do demontażu (likwidacja).

3. W przedmiarze przewidziany jest montaż izoklinów. Proszę o podanie  szczegółów dotyczących rodzaju materiału do izoklinów, wymiarów. – Dołączono rysunek poglądowy (wymiary trzeba przyjąć opcjonalnie dla ogniomurów, kominów itp.),  

4. Proszę o podanie grubości blachy na obróbki blacharskie oraz potwierdzenie, że mają być one wykonane z blachy ocynkowanej. – Blacha alucynk gr. 0,7mm. (opcjonalnie łączona na felc: pasy na ogniomurze, pas podrynnowy).

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.