Zaproszenie do składania ofert ,,Remont dachu wraz z wymianą instalacji odgromowej budynku nr 100/151 Prochowy Zakładów Metalowych DEZAMET S.A’’.

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT

 

Zakłady Metalowe ,,DEZAMET’’ S.A. ul. Szypowskiego 1; 39-460 Nowa Dęba zapraszają do składania ofert cenowych na realizację zadania pn.:

,,Remont dachu wraz z wymianą instalacji odgromowej budynku nr 100/151 Prochowy Zakładów Metalowych DEZAMET S.A’’.

 

  1. Zakres prac objętych zapytaniem został zawarty w poniższych załącznikach, przy czym udostępnione Wykonawcy dokumenty w postaci projektów wykonawczych, specyfikacji i przedmiarów robót, stanowią powiązane ze sobą części składowe dokumentów kontraktowych, a wymagania wyszczególnione chociażby w jednym z nich są obowiązujące dla Wykonawcy tak, jakby zawarte były w pozostałych częściach dokumentacji.

Tabela przedmiaru robót oraz podstawy katalogowe mają charakter poglądowy, zawierają roboty podstawowe i służą do opisu robót. Przedmiar z natury rzeczy ujmuje zadanie w sposób schematyczny.

2. Przewidywalny termin rozpoczęcia prac sierpień 2022r.

3. Prosimy o składanie ofert cenowych w terminie do dnia 04.07.2022r. do godz. 1430 w zamkniętych kopertach z dopiskiem „ Konkurs ofert – Remont dachu Prochowy – Dział HI”.

Możliwość składania ofert (opcjonalnie) dla wykonania powłoki w technologii opartej na żywicach lub piankach  poliuretanowych.

Oferta powinna zawierać:

- cenę wykonania całości prac,

- termin i czas realizacji,

- okres gwarancji na wykonane roboty,

- warunki płatności.

Możliwość przeprowadzenia wizji lokalnej.

 

Osoby do kontaktu:

- branża budowlana                             P. Anna Wołosz-Gurdak tel.   - 15 845 11 51

- branża budowlana                             P. Mariusz Szczeszek tel.        – 15 845 15 10

- branża elektryczna                            P. Józef Taraszka tel.             – 15 845 12 83

 

Załączniki do pobrania: – 4 szt.

1. Przedmiar remont dachu

2. Prochowy - budynek

3. Prochowy budynek SST

4. Przedmiar remont instalacji odgromowych

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.