ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT - Renowacja elewacji budynku Galwanizerni

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT

 

Zakłady Metalowe ,,DEZAMET’’ S.A. ul. Szypowskiego 1; 39-460 Nowa Dęba zapraszają do składania ofert cenowych na realizację zadania pn.:

,,Renowacja elewacji budynku Galwanizerni Zakładów Metalowych DEZAMET S.A’’.

 

  1. Przedmiot robót obejmuje renowację elewacji: zeskrobanie i zmycie starej fasady (tynków akrylowych/silikonowych) i wykonanie nowych tynków silikonowych ze środkiem glono- i grzybobójczym.
  2. Szczegółowy zakres prac przedstawiony został w załączonych przedmiarach robót.

Tabela przedmiaru robót oraz podstawy katalogowe mają charakter poglądowy, zawierają roboty podstawowe i służą do opisu robót. Przedmiar z natury rzeczy ujmuje zadanie w sposób schematyczny.

Z uwagi na specyfikę obiektu (budynek przemysłowy) należy samemu zweryfikować rodzaj jak i zakres prac. Rozliczenie robót i wynagrodzenie ryczałtowe. Zakres prac obejmuje wszystkie widoczne elementy elewacji łącznie z attykami i kominami murowanymi. Demontaż i ponowny montaż ,,uzbrojenia elewacji’’ (tj. wszelkie tabliczki, oświetlenie zew., rury spustowe, daszki, itp.) leży po stronie Wykonawcy.

  1. Przewidywalny termin rozpoczęcia prac czerwiec/lipiec 2022r.
  2. Prosimy o składanie ofert cenowych w terminie do dnia 07.06.2022r. do godz. 1430 w zamkniętych kopertach z dopiskiem „ Konkurs ofert – Renowacja elewacji Galwanizerni – Dział HI”.

 

Oferta powinna zawierać:

- cenę wykonania całości prac,

- termin i czas realizacji,

- okres gwarancji na wykonane roboty,

- warunki płatności.

Możliwość przeprowadzenia wizji lokalnej.

 

Osoby do kontaktu:

- branża budowlana                               P. Mariusz Szczeszek tel.         – 15 845 15 10

Załączniki do pobrania: – 1 szt. przedmiar

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.