Zaproszenie do składania ofert - wymiana oświetlenia ulicznego

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT


Z. M. ,,DEZAMET’’ S.A. ul. Szypowskiego 1; 39-460 Nowa Dęba zaprasza do składania ofert cenowych na:
„Wymianę oświetlenia ulicznego”


1. Zapytanie ofertowe dotyczy przygotowania projektu wykonawczego i wykonania wymiany opraw oświetlenia ulicznego, montażu i podłączenia czujników, wymiany złącz bezpiecznikowych, odnowienia wysięgników, w niektórych przypadkach wymianę słupów, dostawę i montaż nowych słupów, wykonanie przewiertów sterowanych, ułożenie nowego kabla zasilającego z podstacji, zmianę kabli z linii napowietrznej na linię kablową ziemną (dobór odpowiednich przekrojów kabli po stronie Wykonawcy), demontaż starych słupów, naprawę drzwiczek w słupach, itp.
W opcji należy wycenić wykonanie kanalizacji teletechnicznej we wskazanym przez Inwestora miejscu.


2. Udostępnienie rzutu terenu w formacie AutoCad wraz ze szczegółami możliwe po wcześniejszym podpisaniu umowy o poufności.


3. Oferta powinna zawierać:
- cenę wykonania projektu wykonawczego i zadania
- termin realizacji
- warunki płatności
- warunki gwarancji


4. Po wykonaniu zadania przekazanie Inwestorowi dokumentacji powykonawczej w wersji papierowej - 2 kpl. oraz w wersji elektronicznej edytowalnej.
W przypadku zainteresowania przedstawieniem oferty zapraszamy do złożenia wizyty w DEZAMET S.A. celem wykonania wizji lokalnej, dokonania szczegółowych ustaleń.


Uwaga: Wizja lokalna konieczna!


Termin składania ofert w Kancelarii Ogólnej DEZAMET S.A. w kopertach z dopiskiem „Konkurs ofert – Wymiana oświetlenia ulicznego”, upływa dnia 31.05.2021r. o godz. 1400.


Osoby do kontaktu:

P. Krzysztof Czusz tel. – 15 845 15 23, 667 663 796, kczusz@dezamet.com.pl
P. Paweł Pasek tel. – 15 845 11 69, 695 206 697, ppasek@dezamet.com.pl

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.